REGULAMIN OBIEKTU WILLA ZWOLAKÓWKA 

 1. Doba pobytu rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 2. Brak wymeldowania się z pokoju do godziny 11:00 skutkuje naliczeniem opłaty dodatkowej w wysokości stawki dobowej obowiązującej w danym okresie.
 3. W dniu przyjazdu, Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w gotówce lub kartą za cały uprzednio zarezerwowany pobyt.
 4. Po zakwaterowaniu prosimy upewnić się czy stan i wyposażenie pokoju są nieuszkodzone. Prosimy niezwłocznie zgłosić wszelkie ewentualne usterki, uszkodzenia lub niezgodności wyposażenia występującego w przekazanym pokoju. Brak uwag będzie oznaczał, że uszkodzenie lub braki wyposażenia nastąpiły w trakcie Państwa pobytu.
 5. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszystkie ewentualne szkody, uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia Willi Zwolakówka, zarówno w pokoju, jak i na terenie obiektu, które powstały z jego winy. W przypadku zniszczeń sprzętu lub wyposażenia, Willa Zwolakówka obciąży Gościa kwotą adekwatną do powstałych szkód. Szkody powstałe z winy Gościa lub osób go odwiedzających rozliczane są na miejscu. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania apartamentu prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi obiektu. 
 6. Dbałość o wyposażenie Willi Zwolakówka ma wpływ na komfort korzystania z obiektu wszystkich naszych Gości.
 7. Opiekę bezpośrednią i odpowiedzialność za bezpieczeństwo nad dziećmi znajdującymi się w pokoju i na całym terenie Willi Zwolakówka ponoszą ich rodzice bądź opiekunowie prawni.
 8. W trosce o środowisko naturalne zachęcamy Państwa gorąco do segregowania odpadów. By ułatwić to zadanie przygotowaliśmy dodatkowe pojemniki na szkło i plastik znajdujące się na 1 piętrze.
 9. Willa Zwolakówka nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszkodzenia lub utraty pieniędzy, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju i obiektu.
 10. W Willi Zwolakówka dozwolone jest przebywanie psów, za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzęta odpowiada właściciel. Willa Zwolakówka obciąży Gościa kwotą adekwatną do powstałych szkód. Szkody powstałe na skutek niedopilnowania zwierząt przez Gościa rozliczane są na miejscu.
 11. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe, wewnątrz wszystkich pomieszczeń Willi Zwolakówka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia wyrobów tytoniowych. W przypadku złamania zakazu Gość zostanie obciążony karą w wysokości 1000 zł oraz zostanie wydalony z obiektu. 
 12. Dla Gości udostępniamy Strefę Relaksu z sauną zlokalizowaną w odrestaurowanej stodole. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Strefy Relaksu i Suny, który jest dostępny w Strefie Relaksu. 
 13. Dla Gości dostępny jest grill oraz miejsce do rozpalania ogniska na tarasie, korzystając z grilla i paleniska szanujmy siebie nawzajem zachowujmy zasady bezpieczeństwa oraz zapewnijmy ciszę innym Gościom na terenie obiektu.
 14. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 – 7.00
 15. Parking niestrzeżony dla Gości Willi Zwolakówka jest bezpłatny. Willa Zwolakówka nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy oraz za pozostawione w nich mienie. Zapewniamy jedno miejsce parkingowe na pokój.

Na terenie Willi Zwolakówka jest do dyspozycji bezpłatny Internet.

Wszystkie media są wliczone w cenę wynajmu pokoju. 

Przedstawiciele Willi Zwolakówka służą Państwu wszelką pomocą i są do Państwa dyspozycji, aby zapewnić Państwu komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Gość wpłacając zadatek oświadcza, iż zapoznał się z regulaminem obiektu Willa Zwolakówka i akceptuje jego warunki. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.zwolakowka.pl .

Kontakt do Willi Zwolakówka – +48 601552290

Telefony alarmowe:

Telefon alarmowy – 112

Policja – 997

Pogotowie ratunkowe – 999

Straż pożarna – 998