Przestrzeń wspólna

Willa dysponuje pięknie zaaranżowaną przestrzenią wspólną dostępną dla wszystkich Gości.

Duży salon został podzielony na strefy, tak aby każdy miał kawałek przestrzeni dla siebie. Znajduje się w nim kominek, wygodne fotele, sofa oraz duży stół, przy którym można pograć w dostępne na miejscu planszówki. Do Waszej dyspozycji jest również jadalnia, w której o poranku serwujemy śniadania a w ciągu dnia aromatyczną kawę, herbatę, domowe ciasta i owoce. Z tyłu nieruchomości mamy ogród z tarasami, meblami wypoczynkowymi, leżakami oraz miejscem na ognisko i grilla.

Strefa relaksu

Strefa dla ducha, znajduje się w odrestaurowanej stodole.

Urządziliśmy tutaj przestrzeń dedykowaną dla ukojenia zmysłów, oferującą saunę z panoramicznym oknem na sąsiadujący z nami las, salon z kominkiem i wygodnymi fotelami, antresolę z siedziskami „fatboy”. Po seansie saunowym, można podziwiając istebniańskie świerki ochłodzić się na tarasie a w zimę zaznać kąpieli śnieżnej.

Stodołę rezerwujemy na wyłączność dla danego pokoju/grupy.

Odpoczynek & ruch

Do Waszej dyspozycji mamy całe pogranicze polsko-czesko-słowackie oferujące znakomite miejsca do aktywnego wypoczynku, poznania różnorodności sąsiadujących regionów i państw. Szlaki piesze w naszym regionie są przyjemne, malownicze i przede wszystkim puste! Trasy rowerowe praktycznie bezkresne i bardzo urozmaicone, od łagodnych podjazdów do technicznych wyciskaczy adrenaliny. Dodatkowo okolica oferuje wyciągi narciarskie, imprezy folklorystyczne, festiwale folkowe, jarmarki i wiele innych atrakcji wartych zobaczenia.

Ale jeśli komuś wcale nie chce się ruszać, zapraszamy do pozostania na miejscu i wykorzystania w pełni pobytu w Zwolakówce.